MAZOVIA

Uczniowski Klub Sportowy

U-13 Znicz Pruszków-Mazovia

Sezon Wiosenny rozpoczęty - z sukcesem !!!!Znicz Pruszków - Mazovia Grodzisk 2:2

Pierwszy mecz kolejki wiosennej rozegraliśmy w kategorii U-13 w Pruszkowie na stadionie Znicza Pruszków. Zawodniczki nas nie zawiodły...

......przez pierwsze trzy kwarty mecz był bardzo wyrównany, z minimalną przewagą dla chłopców ze Znicza Pruszków. Chłopcy w trzeciej kwarcie strzeli dwa gole.Podopiecznym trenera Marcina, pomimo wielu prób i sytuacji nie udało sie strzelić. W dwóch sytuacjach zaliczyliśmy słupki po strzałach Nikoli Regner, następnie po strzale Wiktorii Malinowskiej "Lizak" z połowy boiska piłka uderzyła w poprzeczkę.

Czwarta kwarta przyniosła zwrot sytuacji i po wspaniałym podaniu Kingi Domańskiej, Nikola Regner przyłożyła nogę i zaliczyliśmy pierwszego gola. Do ostatnich sekund mecz był bardzo wyrównany. Dziewczynki broniły się bardzo mocno, ale też stwarzały wiele groznych sytuacji pod bramką przeciwnika. Ostatnie 15 sekund meczu przyniosło przełomowy moment. Po wywalczonym rzucie rożnym Wiktoria Malinowska zdecydowała o wkręceniu piłki w bramkę i w tym momencie na sam koniec meczu wpadł wyrównujący gol. Ostateczny wynik meczu zakończył sie remisem 2:2. w składzie wystąpiły: Wiktoria Kulis (w bramce), Nikola Regner, Martyna Regner,Kinga Domańska, Nina Warachowska,Milena Szymańska, Zuzanna Szczypek, Wiktoria Malinowska. Bramki strzeliły: Nikola Regner 55', Wiktoria Malinowska 59'