MAZOVIA

Uczniowski Klub Sportowy

Gala Sportu 2014

Grodziska Gala Sportu 2014 zakończona

 1 kwietnia odbyła się "Grodziska Gala Sportu 2014".

Podczas uroczystości wyróżnieni zostali najlepsi sportowcy grodziskich klubów 2013 roku wraz ze swoimi trenerami. Młode zawodniczki i zawodnicy zostali uhonorowani statuetkami, a także nagrodami rzeczowymi.

Ceremonię wręcznia nagród uświetili wspaniali polscy sportowcy, reprezentanci kraju, olimpijczycy i medaliści ostatnich Igrzysk Olimpisjkich w Sochi. Gala Sportu tradycyjnie wzbogacona była w ciekawe występy, fantastyczną oprawę, a przede wszystkim w salę pełną młodych sportowców z naszej gminy.

Także nasza zawodniczka Justyna Cynowska otrzymała wyróżnienie, dzięki swojej ciężkiej pracy i zaangażowaniu. Wszystko co osiagnęła zawdzięcza także swojemu trenerowi Panu Sławomirowi Domańskiemu, który całe swoje serce i zaangażowanie przelewa na wszystkie zawodniczki z klubu.W ciagu ostatniego roku osiagnał tyle że nie jeden trener może mu pozazdrościć, klub jest coraz częściej zapraszany na różnego rodzaju sparingi i turnieje nawet przez drużyny z I i II ligi kobiet

Trenerze dziękujemy Ci za wkład, a Wam dziewczyny życzymy samych sukcesów.

Zapraszamy także na:

Więcej na stronie OSIR 

oraz do pełnej galerii 

 Pełna galeria