MAZOVIA

Uczniowski Klub Sportowy

Turniej Ząbkovia Cup 2014

I, II, IV, miejsce w V Turnieju Piłki Halowej Dziewczat - "Zabkovia Cup 2014"

 

Jak co roku w Zabkach został rozegrany Turniej Piłki Halowej Dziewczat, była to już V edycja turnieju o Puchar Burmistrza Zabek. Z roku na rok na turniej przybywaja coraz silniejsze zespoły i dzięki temu rozgrywki staja sie coraz ciekawsze i emocjonujace.... I tak też właśnie było podczas tegorocznego turnieju.....

 

Pierwszego dnia rozgrywek nasz klub wystapił rocznikiem 2000 i młodsze, w składzie Natalia Świercz, Magdalena Kuch, Eliza Kolarczyk, Kinga Domańska, Nikola Regner, Wiktoria Malinowska ( w bramce). W bardzo wyrównanym pojedynku o pierwsze miejsce ulegliśmy zespołowi z Zabek i podopieczne trenera Sławomira Domańskiego zajęły II miejsce. Podczas rozgrywek wyłoniona najlepszej zawodniczki, która została Magda Kuch z UKS Mazovia Grodzisk Mazowiecki.

Następny dzień zmagań (16.03.2014), nasz klub wystapił w dwóch kategoriach wiekowych 2001 i młodsze oraz 98 i młodsze. Po bardzo ciężkich pojedynkach w roczniku 98, gdzie w składzie drużyny występowały: Justyna Cynowska, Nikola Tęgowska, Monika Sowalska, Oliwia Mincberg, Klaudia Bartkiewicz, Magda Kuch, Magda Wołowczyk, Katarzyna Szperalska, Natalia Świercz zajęliśmy ostatecznie IV miejsce. Za to duża niespodzianke sprawiły zawodniczki z rocznika 2001 i młodsze, które zajęły I miejsce. W składzie wystapiły: Wiktoria Kulis, Wiktoria Malinowska, Nikola Regner, Eliza Kolarczyk, Kinga Domańska, Milena Szymańska, Zuzanna Szczypek. Wszystkie uczestniczace drużyny trzymały bardzo wysoki poziom, ale to nie stało na przeszkodzie naszym zawodniczkom aby osiagnać cel, i wrócić do Grodziska ze złotem. Dodatkowo Nikla Regner zdobyła nagrodę najlepszego strzelca turnieju, i to dzięki jej bramkom drużyna odniosła taki sukces

Gratulujemy wszystkim uczestniczkom, oraz trenerowi zdobytych medali i pucharów, oraz wyróżnień indywidualnych.